TĪMA WHAKAHAERE

Neke atu i te 150 tau te wheako paheko o to mātau tīma whakahaere. Ma o rātau papamuri rerenga kē e mau mai he huarahi tau, he auaha hoki ki te umanga.

Te Upoko Kākāriki o Catherine

Catherine Green

| LLM BA | | FCIArb AAMINZ | ngā | PRI
GradDipBusStuds | PGDipBusAdmin
Tumuaki
e: catherine.green@adrcentre.co.nz
LinkedIn: Catherine Green

John Green, Te Whakatau Tautohe Huarahi Kē

John Green

| C.Arb | FCIArb FAMINZ(Arb/Med)
Tumuaki
e: john.green@adrcentre.co.nz
LinkedIn: Hoani Kākāriki

John Green, Te Whakatau Tautohe Huarahi Kē

Lamees Scholtz

BA | TUHINGA
Kaiwhakahaere Ahuwhānui
e: lamees.scholtz@adrcentre.co.nz
LinkedIn: Lamees Scholtz

Adrian Kama, Te Whakatau Tautohe Huarahi Kē

Adrian Kama

| LLB PDLP
Te Upoko o te Whakahaeretanga Mātauranga
e: adrian.sharma@adrcentre.co.nz
LinkedIn: Adrian Kama

Adrian Kama, Te Whakatau Tautohe Huarahi Kē

Koi Sandy

Kaiwhakahaere Tautoko Pakihi
e: sandy.sharp@adrcentre.co.nz
LinkedIn: Sandy Sharp

Adrian Kama, Te Whakatau Tautohe Huarahi Kē

Rārangi Pidgeon

LLB | MComTure | (Hons) | PhD(Ture)
Kaiwhakahaere
e: richard.pidgeon@fdrc.co.nz
LinkedIn: Rārangi Pidgeon

Melinda Roxmouth, The ADR Centre

Melinda Roxmouth

Kaiwhakahaere Pūkete
e: melinda.roxmouth@adrcentre.co.nz
LinkedIn: Melinda Roxmouth

Mila Slavinskaya, Te Whakatau Tautohe Huarahi Kē

Mila Slavinskaya

MSc
Kaiwhakahaere Office/ PA ki ngā Kaiwhakahaere
e: mila.slavinskaya@adrcentre.co.nz
LinkedIn: Mila Slavinskaya

Natalia Vila, Te Whakatau Tautohe Huarahi Kē

Natalia Vila

BA | GDipBus
Kaiwhakahaere
e: natalia.vila@adrcentre.co.nz
LinkedIn: Natalia Vila

Lucy Nichols, The ADR Centre

Lucy Nichols

BA (Hons)
Kaiwhakahaere Mākete
e: lucy.nichols@adrcentre.co.nz
LinkedIn: Lucy Nichols

Grant Carran

MA Commerce
Kaipupuri Hua Mamati
e: grant.carran@adrcentre.co.nz
LinkedIn: Grant Carran

Tīpoka ki te ihirangi